Bizi Tercih Edenler

Basco Online
BASCO, bina otomasyon sistemleri konusunda faaliyet gösteren, elektromekanik bileşen üretimi konusunda 32 yıllık tecrübeye sahip Ekinler Grup’un bir üyesidir.
Karaağaç Doğal Ürünler
Karaağaç zeytinyağı, babadan oğula devrolan bir tecrübenin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. 1989’da resmiyet kazanmıştır. Zeytinler İki tür teknolojide sıkılmaktadır kontinü ve sinolya.
La William
La William 1963 yılında Andalouse ve Brasil sosu ile piyasaya çıkan bir firma olarak kurulmuştur. Bir aile şirketi olarak başlayıp; profesyonel anlamda 55 yıldır bu uzun yolculuğa devam etmektedir.
Ecommodity Bazaar
E-Commodity Bazaar tarım ve gıda ürünleri ticaretinin geliştirilmesi amacıyla İzmir Ticaret Borsası tarafından oluşturulmuş bir e-pazaryeridir.
Altın Izgara
Üretim kalitemizden asla ödün vermeden, hijyenik ortamda, ürünlerimizi hizmetinize sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretimimize yön vermekteyiz.
Docking to Marina
Yatların daha konforlu ve güvenli bir konaklama sağlayabilmeleri amacıyla hizmet veren Docking To Marina, marinalarda hızlı, kolay ve güvenli rezervasyonun yanı sıra yakın zamanda kullanıma sunacağımız yer hizmetlerine de ulaşmanızı sağlar.
Posebna
El emeği göz nuru, kişiye özel tasarım ürünlerinizi satmanın tek adresi
Hann Gıda
Hizmet verdiğimiz satış ve dağıtım sektöründe ürün ve hizmet kalitemizi en iyi şekilde pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak. Sektörün en güvenilen kuruluşu, markası ve lider şirketi olmaktır.
Solem Jewellery
Aslında hikaye hep aynı, karakterler hep tanıdık, bir kadın ve bir tutku... Böyle başlıyor SOLEM’in hikayesi, bir kadın tutkuyla bağlı olduğu mücevher arzusunu başka kadınlarla da paylaşmak istiyor.
Egea Food
Egea Food, kökü itibarıyla 1983 yılında Almanya’da kurulmuş bir firmanın devamı niteliğindedir. Etnik marketlere kesilmiş et tedariki yaparak başlayan ticari hayatı...
Şafakça Hayaller
Bizler dünyanın en özel varlıkları bebekler ve kıymetli anne-baba adaylarının arayıp da bulamadığı özel ürünleri tek bir adreste rahatlıkla bulabilmeleri için kurulmuş bir platformuz.
İzmir Mezar Yapım
İzmir Mezar Yapım, İzmir'de mezar yapımı konusunda alanında lider tek firmadır.Tam 30 senedir izmir mezar yapımı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve yüzlerce referansı...
Zel Kemik Suyu
Ülkemizin gıda sektöründe yer edinmiş bir markayı satın alarak bugüne kadar yalnızca ticaret yaparak içinde bulunduğumuz gıda sektöründe üretici firma olarak yerimizi aldık.
Batı Lastik
1975 ten bu yana lastik sektörüne adını altın harflerle yazdıran Batı Lastik A.Ş günümüzde de teknoloji, kalite ve düşük fiyat politikası ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir.
Cot Denims
Cot Denims tasarımcının özel olarak hazırladığı birkaç ceketle yola çıktı. Zamanla modellerin günlük, spor, şık hayatlara ayak uydurmasıyla birlikte pratik ve tercih edilen bir koleksiyon oldu.
Havuzdan Saunaya
4R Mühendislik 1993 yılından beri su teknolojileri, yüzme havuzu, atıksu arıtma tesisleri, sauna, spa ve wellness projelendirme, taahhüdü, imali, devreye alma, müşavirlik hizmetleri, bu tesisler için gerekli tüm kimyasal maddeler ve ekipman temini, satışı hizmetleri vermektedir.
Karakaş Çiftliği
1969 yılından bu yana zeytin ve zeytin ürünleri üreten firmanın online satış sitesidir.
Nidya Moda
Nidya Moda büyük beden kıyafetlerin satışını yapan online satış sitesi
Pamuka
Çocuklar için oyun çadırlarının bulunduğu online satış sitesidir.
Lastik Pazar
Lastik Pazar lastik, jant ve akülerin satışa sunulduğu online satış sitesi
Çiçek Noktası
Çiçek noktası tüm Türkiye'ye sevgililer günü, anneler günü ve diğer tüm günlerde istediğiniz tarihte çiçek gönderimini sağlayan online çiçek sitesi
Daysil Slikon
Günümüz koşullarında ileri teknoloji elastomeri olarak bilinen silikon ürünlerin üretimini yapan firmanın online satış sitesidir.
C&V Dental
Cv Dental medikal cihazların satışını yapan online satış sitesi
Öz Filiz
Etiketten Etiketliğe, Barkod Okuyucudan Barkod Yazıcısına, birçok ürün kategorisi ile 20 yıldır sektörüne öncülük eden firmanın online satış sitesidir.
Canmac
Canmac Catering Ekipmanlarının bulunduğu online satış sitesidir..
Parti Adresi
ASTAŞ AMBALAJ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. İzmir’in Konak ilçesine bağlı tarihi Kemeraltı bölgesinde 1982 yılında kurulmuştur. Alanına getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte Türkiye genelinde yıllardır öncü firmalar arasında faaliyet göstermektedir
facebook facebook twitter Google Plus